Zarejestruj się
i poznaj ceny oraz
dostępność produktów
Zestaw śrubunków mosiężnych GW G3/4" x R3/4"
Komplet śrubunków przeznaczony jest do stosowania jako element przyłączeniowy do trójdrogowych zaworów mieszających o gwintach zewnętrznych 3/4". Zestaw umożliwia szybki montaż oraz demontaż zaworu mieszającego z instalacji w celu wyczyszczenia, konserwacji bądź wymiany. Dodatkowo śrubunki z zaworami zwrotnymi umiejscowionymi na przyłączach wlotowych zapobiegają przepływom zwrotnym w przypadku spadku ciśnienia na jednym z przyłączy.
W skład zestawu wchodzą trzy śrubunki z uszczelnieniem płaskim. Dwa spośród nich posiadają wbudowane wewnątrz zawory zwrotne. Śrubunki posiadają nakrętkę sześciokątną pod klucz płaski, dodatkowo wyposażone są w płaskie powierzchnie do utrzymania korpusu śrubunku nieruchomo. Każdy ze śrubunków posiada uszczelkę płaską.
Śrubunki do zaworów termostatycznych ATM to odpowiedź na problemy instalatorów z doborem odpowiedniej armatury
przyłączeniowej. Komplettrzech śrubunków, z których dwa wyposażone są w zawory zwrotne, umożliwia łatwy montaż i demontaż
zaworów z gwintami G¾″ lub G1″.
GRUDNIK.pl wykorzystuje pliki cookies do celów realizacji usług, marketingowych oraz statystycznych. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się jak zmienić ustawienia cookies. Zamknij komunikat