Pracownik Działu E-commerce
Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

- tworzenie baz danych
- zakładanie kartotek towaru
- analiza rynku branżowego
- przygotowywanie akcji promocyjnych
- prowadzenie działań wsparcia sprzedaży
- obsługa portalu sprzedażowego

Wymagania:

- wykształcenie techniczne lub ekonomiczne
- dobra znajomość MS Office (szczególnie Excel)
- zaangażowanie i pomysłowość
- rozwinięte umiejętności analityczne i organizatorskie
- umiejętność pracy w zespole
- doświadczenie w e-commerce w sektorze B2B
- mile widziana znajomość technologii HTML/CSS

Oferujemy:

- umowę o pracę
- samodzielną i odpowiedzialną pracę w młodym i dynamicznym zespole
- pracę od poniedziałku do piątku.

Proszę o zamieszczenie w CV następującej zgody:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko Pracownik Działu E-commerce ogłoszonej dnia 16.06.2021 i prowadzonej przez firmę Grudnik Sp. z o.o.
Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne."
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV  na adres e-mail: praca@grudnik.pl