Doradca Techniczno-Handlowy
Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra

Obowiązki:
  • doradztwo i pomoc techniczna dla klientów i handlowców
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • utrzymywanie długotrwałych relacji handlowych
  • przygotowanie ofert handlowych
  • monitoring inwestycji w mieście i okolicach
Wymagania:
  • dyspozycyjność
  • zdolności techniczne i handlowe
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • znajomość rynku sanitarne
Oferujemy:
  • stałą płacę w młodym zespole
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • szkolenia
Proszę o zamieszczenie w CV następującej zgody:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko Doradca Techniczno-Handlowy ogłoszonej dnia 15.01.2021 i prowadzonej przez firmę Grudnik Sp. z o.o.
Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne."
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV  na adres e-mail: praca@grudnik.pl