Grzejnik drabinkowy stalowy VIRANDO BASIC AB-120-050 500x1226 mm biały Zehnder AB-120-050/ RAL 9016
Producent: ZEHNDER
Indeks producenta: AB-120-050/ RAL 9016
Indeks Grudnik: GRU-00086603
Seria:
Typ produktu:
Opakowania: 1
XXL Towar wielkogabarytowy
MC Korzyści w programie: Inwestuj w MonterCoiny
GRU-00086603
Zainteresowany?
Zarejestruj się
i poznaj ceny oraz
dostępność produktów
Opis produktu
Grzejnik łazienkowy Zehnder AB to klasyczna drabinka skonstruowana z poziomych, prostych rur o średnicy 23 mm i pionowych kolektorów w kształcie litery D. Kolor standardowy - RAL 9016 - czysta biel. Istnieje także możliwość zamówienia wersji chromowanej oraz modelu z przyłączem centrycznym o rozstawie 50 mm.
Wersja ab kolor biały 9016
Wersja abc powierzchnia chromowana
Zalety:
wysokie dopuszczalne ciśnienie robocze
kolektory pionowe skierowane ku obrzeżom
estetyczne połączenie rur z kolektorami
niewielka głębokość zabudowy
szeroka paleta dostępnych modeli
możliwość zastosowania grzałek elektrycznych
Ponadczasowe wzornictwo (kolektory poziome proste)
Duże odległości między rurkami pozwalają na wygodne zawieszanie ręczników i łatwe czyszczenie
Elastyczna instalacja dzięki środkowemu przyłączu 50 mm
Dane techniczne
Typ podłączenia: Dolne GW 1/2"
Strona podłączenia: Prawa lub lewa
Rozstaw podłączeń: 50 mm
Ciśnienie maksymalne robocze: 11,5 bar
Akcesoria (zawieszenia, korek, odpowietrznik) w kpl.: tak
Temperatura maksymalna zasilania: 120 °C
Kolor: Biały
Podłączenie: Dolne
Średnica rurek poziomych: 23 mm