Zarejestruj się
i poznaj ceny oraz
dostępność produktów
Akumulatorowa piła szablasta GSA 18V-LI Solo Professional Bosch 060164J000
* Akumulatorowa piła szablasta GSA 18 V-LI od BOSCH charakteryzuje się najwyższą wydajnością cięcia w swojej klasie.
* Ponad 100 przyciętych belek świerkowych (100 x 100 mm) na pojedynczym pełnym naładowaniu akumulatora.
* System elektronicznej ochrony silnika EMP zabezpiecza go przed awariami, przez co piła ma długą żywotność.
* Urządzenie jest łatwe w obsłudze, mechanizm SDS pozwala na szybką wymianę brzeszczotów.
* Nowatorskie akumulatory CoolPack zapewniają efektywne odprowadzanie ciepła, wydłużając żywotność nawet o 100 % w porównaniu do akumulatorów litowo-jonowych bez obudowy CoolPack.
* System elektronicznej ochrony ogniw ECP (Electronic Cell Protection) zabezpiecza akumulator przed rozładowaniem ogniw,
* przeciążeniem i przegrzaniem.
* Opcja 2-stopniowego wyboru prędkości dla różnych materiałów.
* Rękojeść uszkodzenia jest optymalnie zaprojektowana, ze strefą Comfort w części Softgrip -gwarantuje to bezpieczną i nie męczącą pracę.
GRUDNIK.pl wykorzystuje pliki cookies do celów realizacji usług, marketingowych oraz statystycznych. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się jak zmienić ustawienia cookies. Zamknij komunikat