Handlowiec Stacjonarny

Miejsce pracy: Kraków

Obowiązki:

  • bieżąca obsługa klientów
  • doradztwo i pomoc techniczna dla klientów
  • pozyskiwanie nowych klientów inwestycyjnych
  • podtrzymywanie relacji z obecnymi klientami
  • przygotowanie ofert handlowych
  • monitoring inwestycji na terenie Krakowa i okolic

Wymagania:

  • zdolności techniczne i handlowe
  • znajomość branży sanitarno-grzewczej
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • nastawienie na osiąganie celów
  • komunikatywność, zaangażowanie w powierzone obowiązki i dobra organizacja czasu pracy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stacjonarną jednozmianową pracę od poniedziałku do piątku
  • niezbędne narzędzia pracy
  • regularne szkolenia pozwalające poznać oferowane produkty i nowości w branży oraz rozwinąć umiejętności pracy z klientem
  • pakiety ubezpieczeniowe i medyczne
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • pracę w przyjemnej atmosferze w zgranym i doświadczonym zespole

Proszę o zamieszczenie w CV następującej zgody:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko Handlowiec Stacjonarny ogłoszonej dnia 26.03.2024 i prowadzonej przez firmę Grudnik Sp. z o.o.
Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne."

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV  na adres e-mail: praca@grudnik.pl