Kierownik Monter Shop

Miejsce pracy: Poznań

Wymagania:

· Doświadczenie w branży instalacyjno-grzewczej;

· Znajomość lokalnego rynku odbiorców;

· Umiejętność zarządzania zespołem pracowników;

· Umiejętność planowania i organizacji pracy,

· Samodzielność w realizacji zadań,

· Prawo jazdy kat. B.

Zakres Obowiązków:

· Utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami;

· Realizacja celów strategicznych i planów sprzedaży Firmy;

· Nadzór nad pracą podległych Pracowników;

· Pozyskiwanie do współpracy nowych klientów;

· Przygotowywanie ofert i obsługa klientów;

Oferujemy:

· stabilne zatrudnienie w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

· pracę od poniedziałku do piątku;

· niezbędne narzędzia pracy;

· regularne szkolenia pozwalające poznać oferowane produkty i nowości w branży oraz rozwinąć umiejętności pracy z klientem;

· pakiety ubezpieczeniowe i medyczne;

· wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia.

Proszę o zamieszczenie w CV następującej zgody:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko Handlowiec Stacjonarny ogłoszonej dnia 11.03.2024 i prowadzonej przez firmę Grudnik Sp. z o.o.Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne."

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV  na adres email: praca@grudnik.pl