Kierownik Działu Handlowego

Miejsce Pracy: Poznań

Wymagania:

·         Znajomość lokalnego rynku odbiorców w branży instalacyjno-sanitarnej;

·         Mile widziane doświadczenie na stanowisku kierowniczym w firmie handlowej;

·         Umiejętność zarządzania zespołem pracowników;

·         Zdolność motywowania oraz inspirowania współpracowników;

·         Umiejętność planowania i organizacji pracy;

·         Samodzielność w realizacji zadań;

Zakres Obowiązków:

·         Utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami;

·         Realizacja celów strategicznych i planów sprzedaży Firmy;

·         Prowadzenie negocjacji handlowych;

·         Nadzór nad pracą podległych Pracowników;

·         Pozyskiwanie do współpracy nowych klientów

·         Przygotowanie i kontrola realizacji budżetów sprzedaży;

Oferujemy:

·         Pracę od poniedziałku do piątku;

·         Samodzielną i odpowiedzialną pracę w młodym i dynamicznym zespole;

·         Regularne szkolenia pozwalające poznać oferowane produkty i nowości w branży oraz rozwinąć umiejętności pracy z klientem;

·         Stabilne zatrudnienie w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

·         Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia;

·         Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, komputer, telefon.

Proszę o zamieszczenie w CV następującej zgody:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko Handlowiec Stacjonarny ogłoszonej dnia 11.03.2024 i prowadzonej przez firmę Grudnik Sp. z o.o.Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne."

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV  na adres email: praca@grudnik.pl