Handlowiec Terenowy

Miejsce pracy: Łódź i teren woj. łódzkiego

Obowiązki:

- doradztwo i pomoc techniczna dla klientów

- pozyskiwanie nowych klientów

- podtrzymywanie relacji z obecnymi klientami

- przygotowanie ofert handlowych

Wymagania:

- prawo jazdy kat. B

- zdolności techniczne i handlowe

- znajomość branży sanitarno-grzewczej

- doświadczenie na podobnym stanowisku

- nastawienie na osiąganie celów

- komunikatywność, zaangażowanie w powierzone obowiązki i dobra organizacja czasu pracy

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- pracę jednozmianową od poniedziałku do piątku

- niezbędne narzędzia pracy

- regularne szkolenia pozwalające poznać oferowane produkty i nowości w branży oraz rozwinąć umiejętności pracy z klientem

- pakiety ubezpieczeniowe i medyczne

- pracę w przyjemnej atmosferze w zgranym i doświadczonym zespole

Proszę o zamieszczenie w CV następującej zgody:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko Handlowiec Terenowy ogłoszonej dnia 24.10.2023 i prowadzonej przez firmę Grudnik Sp. z o.o.
Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne."

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV  na adres e-mail: praca@grudnik.pl