Magazynier

Miejsce pracy: Wrocław, Łódź, Poznań, Koszalin, Lisi Ogon

Obowiązki:
-Przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu zgodnie z procedurami,
-Załadunek i rozładunek towaru,
-Kontrola dostaw pod względem ilościowym i jakościowym,
-Układanie i przewożenie towarów na terenie magazynu.

Wymagania:
-Umiejętność pracy w zespole
-Uprawnienia na wózki widłowe oraz doświadczenie na podobnym stanowisku i znajomość branży.

Oferujemy:

-Umowę o pracę
-Atrakcyjne wynagrodzenie
-Pracę jednozmianową od poniedziałku do piątku

Proszę o zamieszczenie w CV następującej zgody:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko Magazynier ogłoszonej dnia 13.05.2022 i prowadzonej przez firmę Grudnik Sp. z o.o. Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.”
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV  na adres e-mail: praca@grudnik.pl