Kierowca – Magazynier
Miejsce pracy: Poznań, Koszalin

Wymagania:
-Prawo jazdy kategorii B,
-Uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym,
-Doświadczenie na podobnym stanowisku,
-Mile widziana znajomość branży instalacyjno-sanitarnej.

Zakres obowiązków:
-Załadunek i rozładunek towaru
-Dostawa towaru do Klientów,
-Przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu zgodnie z procedurami.

Oferujemy:
-Pracę od poniedziałku do piątku,
-Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze połączone z motywacyjnym systemem premiowym.

Proszę o zamieszczenie w CV następującej zgody:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko Kierowca-Magazynier ogłoszonej dnia 13.05.2022 i prowadzonej przez firmę Grudnik Sp. z o.o. Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.”
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV  na adres e-mail: praca@grudnik.pl