Doradca techniczny
Miejsce pracy: Kraków, Poznań, Wrocław

Opis stanowiska:
- obsługa klientów, realizacja zamówień
- doradztwo i pomoc techniczna dla klientów
- utrzymywanie relacji z dotychczasowymi klientami oraz pozyskiwanie nowych
- realizacja planów sprzedaży
- przygotowywanie ofert dla klientów
- realizowanie strategii handlowej firmy

Wymagania:
- wykształcenie minimum średnie, mile widziane kierunkowe
- mile widziana znajomość branży sanitarnej, instalacyjnej, grzewczej
- wysokie umiejętności interpersonalne
- nastawienie na osiąganie celów
- dynamizm w działaniu i dobra organizacja czasu pracy
- znajomość pakietu Office
- komunikatywność, zaangażowanie w powierzone obowiązki

Oferujemy:
- pracę od poniedziałku do piątku
- atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze połączone z motywacyjnym systemem premiowym
- samodzielną i odpowiedzialną pracę w młodym i dynamicznym zespole
- ciągły rozwój dzięki pakietowi szkoleń branżowych
- niezbędne narzędzia pracy

Proszę o zamieszczenie w CV następującej zgody:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko Doradca Techniczny ogłoszonej dnia 12.12.2020 i prowadzonej przez firmę Grudnik Sp. z o.o.
Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne."

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV  na adres e-mail: praca@grudnik.pl