X

Strefa Partnera
Wyprzedź konkurencję! Kupuj onLine!
Błąd
  • XML Parsing Error at 1:317. Error 9: Invalid character
PDF

Handlowiec Terenowy

Krakw

Opis stanowiska:

  • aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie do wsppracy nowych klientw i inwestycji,
  • podtrzymywanie relacji zdotychczasowymi klientami,
  • realizowanie strategii handlowej firmy,
  • realizacja planw sprzeday,
  • przygotowywanie ofert dla klientw,
  • obsuga klientw, realizacja zamwie.

Wymagania:

  • - wskazana znajomo brany sanitarnej, hydraulicznej, grzewczej
  • - dowiadczenie na podobnym stanowisku (w w/w lub pokrewnych branach)
  • - wyksztacenie minimum rednie , mile widziane kieunkowe
  • - wysokie umiejtnoci interpersonalne
  • - dynamizm w dziaaniu i dobra organizacja czasu pracy
  • - prawo jazdy kat. B
  • - znajomo pakietu Office

Oferujemy:

  • - atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze poczone z motywacyjnym systemem premiowym
  • - samodzieln i odpowiedzialn prac
  • - cigy rozwj dziki pakietowi szkole branowych
  • - niezbdne narzdzia pracy

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Na CV prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyraam zgod na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbdnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustaw z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych - Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 926 z pniejszymi zmianami)."