Specjalista ds. płatności (Kraków)

Zakres obowiązków:
przygotowywanie raportów dotyczących płatności,
wysyłanie płatności do systemów bankowości elektronicznej,
generowanie i księgowanie wyciągów w systemach bankowych i finansowo-księgowych
kompensowanie zobowiązań i należności,
współpraca z dostawcami w zakresie płatności,
pełna obsługa banków klienta,
obsługa Faktoringu odwrotnego,
uzgadnianie sald dostawców,
prowadzenie rozliczeń z odbiorcami kompensaty,
współpraca z pozostałymi działami firmy w zakresie obsługi płatności,
wyjaśnianie bieżących płatności,
dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji oraz korespondencji.

Wymagania:
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Wykształcenie średnie lub wyższe;
Zdolność analitycznego myślenia;
Mile widziana znajomość podstawowych produktów bankowych w obszarze płatności;
Rzetelność i sumienność w realizacji powierzonych zadań;
Skrupulatność, dbałość o szczegóły, samodzielność, terminowość, zaangażowanie;
Umiejętność pracy w zespole;
Dobra organizacja pracy.

Oferujemy
Umowa o pracę;
Możliwości rozwoju zawodowego
atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze połączone z motywacyjnym systemem premiowym,
samodzielną i odpowiedzialną pracę wykonywaną od poniedziałku do piątku.

Proszę o zamieszczenie w CV następującej zgody:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. płatności ogłoszonej dnia 01.03.2019 i prowadzonej przez firmę Grudnik Sp. z o.o.
Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.”

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV  na adres e-mail: praca@grudnik.pl