Kierownik Magazynu (Katowice)

Zadania:
Sprawowanie nadzoru nad prawidłowym funkcjonowaniem magazynu,
Zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów i rozliczeń magazynowych w systemie,
Nadzór nad przyjmowaniem dostaw i wprowadzaniem ich do systemu,
Dbanie o porządek i bezpieczeństwo pracy.

Wymagania:
Doświadczenie na podobnym stanowisku (najlepiej w branży instalacyjno-sanitarnej),
Doświadczenie w zarządzaniu zespołem ludzi,
Znajomość zagadnień związanych z gospodarką magazynową,
Wykształcenie minimum średnie,
Bardzo dobra organizacja czasu pracy,
Odpowiedzialność, systematyczność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Oferujemy:
Pracę od poniedziałku do piątku;
Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze połączone z motywacyjnym systemem premiowym;
Samodzielną i odpowiedzialną pracę w nowoczesnej i dobrze zorganizowanej firmie;

Proszę o zamieszczenie w CV następującej zgody:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko Kierownik Magazynu ogłoszonej dnia 04.03.2019 i prowadzonej przez firmę Grudnik Sp. z o.o.
Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.”

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV  na adres e-mail: praca@grudnik.pl