wesołych świąt

Handlowiec Terenowy (woj. małopolskie)

Miejsce pracy: Kraków oraz województwo małopolskie
Opis stanowiska:
• podtrzymywanie relacji z dotychczasowymi klientami
• realizowanie strategii handlowej firmy
• realizacja planów sprzedaży
• obsługa klientów, realizacja zamówień
• poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów i inwestycji
Wymagania:
• wykształcenie minimum średnie, mile widziane kierunkowe
• znajomość branży sanitarnej, hydraulicznej, grzewczej
• wysokie umiejętności interpersonalne
• nastawienie na osiąganie celów
• dynamizm w działaniu i dobra organizacja czasu pracy
• prawo jazdy kat. B
• znajomość pakietu Office
• komunikatywność, zaangażowanie w powierzone obowiązki
Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze połączone z motywacyjnym systemem premiowym
• samodzielną i odpowiedzialną pracę wykonywaną od poniedziałku do piątku w oparciu o grafik
• ciągły rozwój dzięki pakietowi szkoleń branżowych
• niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, komputer, telefon.

Proszę o zamieszczenie w CV następującej zgody:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko Handlowiec Terenowy ogłoszonej dnia 12.02.2019 i prowadzonej przez firmę Grudnik Sp. z o.o.
Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.”Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV  na adres e-mail: praca@grudnik.pl